Oferta pracy

Technolog produkcji (obróbka skrawaniem)

SALES HR

9 00011 000 brutto / mies.
  • Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkcyjna, zajmująca się projektowaniem i produkcją przekładni silnikowych o bardzo szerokim zastosowaniu.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesu technologicznego dla poszczególnych produkowanych części oraz pilotowanie ich realizacji

  • Opracowywanie doboru odpowiednich maszyn do obróbki materiału skrawanego

  • Tworzenie instrukcji dla pracowników produkcyjnych

  • Wsparcie techniczne dla operatorów maszyn

  • Współpraca z programistą przy tworzeniu programów na maszyny CNC

  • Przygotowanie wycen i kosztów produkcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze obróbki skrawania i obróbki cieplnej na stanowisku Technologa

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność doboru odpowiednich maszyn, narzędzi do obrabianego materiału

  • Znajomość AutoCad (Inventor)

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie (9000-11 000 brutto)

  • Praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność