Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog produkcji odzieży

  • Otwock, Józefów (pow. otwocki), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WL Siwik

    Firma WL Siwik  zajmuje się produkcją odzieży, która stanowi przedmiot exportu m.in. do Japonii.

    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Warszawa (okolice), Józefów (pow. otwocki)

    Opis stanowiska:

    • organizowanie i nadzorowanie procesu wytwarzania odzieży w zakładach produkcyjnych
    • dobieranie tkanin i dodatków wg otrzymanych szablonów i specyfikacji
    • zapewnienie prawidłowości produkcji zgodnie z opracowaną dokumentacją
    • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu produkcji
    • nadzór i raportowanie wyników kontroli
    • gotowość do częstych podróży służbowych

    Wymagania:

    • niezbędne doświadczenie na takim lub podobnych stanowisku
    • umiejętność wykonywania pomiarów chronometrażu
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność
    • znajomość pakietu MS Office
    • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • interesującą pracę w młodym dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę WL Siwik z siedzibą w Józefowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest  firma WL Siwik  z siedzibą w Józefowie przy ul. Marka Hłasko 18A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.