Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

CHEMA sp. z o.o.

  • Pałacowa 41, Olesin (pow. miński)
    Olesin (pow. miński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Pałacowa 41

Olesin (pow. miński)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz doskonalenie receptur mieszanin chemicznych

  • przygotowywanie szarż produkcyjnych

  • wykonywanie analiz ilościowych i jakościowych

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z przyjętym systemem jakości

  • analiza procesu technologicznego, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu jego doskonalenie i optymalizację kosztów

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, technologicznej i technicznej

  • prowadzenie sprawozdawczości technicznej przed odpowiednimi organami

  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie opakowań wprowadzanych na rynek, odpadów oraz współpraca z doradcą zewnętrznym w związku zobowiązkami wynikającymi z prawa wodnego i ustawy o ochronie środowiska

  • współpraca z doradcą BHP

  • udział w wycenie produkcji kontraktowej, pozyskiwanie ofert

  • tworzenie kodów kreskowych i etykiet logistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne (technologia/inżynieria chemiczna)

  • znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra obsługa komputera, przede wszystkim pakietu MS Office

  • znajomość rozporządzeń REACH oraz CLP

  • znajomość aktualnych unormowań prawnych związanych z produkcją i wprowadzaniem na rynek wyrobów chemicznych

  • umiejętność opracowywania kart charakterystyk

  • wiedza z zakresu zarządzania systemem jakości w laboratorium (zgodnie z normą ISO)

  • znajomość norm pracy z substancjami niebezpiecznymi

  • terminowość, dokładność, orientacja na cel

  • doskonała organizacja pracy własnej (również pod presją czasu) / umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w produkcji aerozoli

  • Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

O nas

Firma Chema znajdująca się w Olesinie k. Dębego Wielkiego zatrudni osobę na stanowisko - Technolog produkcji. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja środków ochrony antykorozyjnej oraz dostawy dla SZ RP.