Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

"ANNA" sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji wykonawczej i przygotowanie produkcji w programie zarządzania zbrojarnią

  • Opracowanie dokumentów jakościowych produkcji

  • Nadzór oraz optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ,

  • Umiejętność analizy dokumentacji budowlanej wykonawczej w programach Autocad

  • Znajomość pracy w środowisku MS Windows, pakiecie MS Office ,

  • Umiejętność analizy dokumentacji budowlanej ,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Zdolność analitycznego myślenia i pracy w zespole

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie akordowe zależne od wyników pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia w rodzinnej firmie z długoletnią tradycją produkcyjną,

  • dobra atmosfera pracy w zespole.

Inżynierze lub Techniku : jeżeli masz już dość problemów budowy , nienormowanych godzin pracy , kłopotów z podwykonawcami i pracownikami nasze ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

Zbrojarnia ANNA sp. z o.o. jest długoletnim , uznanym producentem i dostawcą kompleksowych projektów prefabrykowanego zbrojenia stalowego na potrzeby budownictwa kubaturowego , przemysłowego i infrastruktury komunikacyjnej . Naszymi klientami są czołowe krajowe koncerny budowlane , średnie i małe firmy budowlane jak również odbiorcy indywidualni.

Nasze dotychczasowe największe realizacje to konstrukcje gmachów Galerii Warmińskiej , budynek CK-H Centaurus , obiekty mostowe Obwodnicy Olsztyna , obiekty mostowe DK S51 i S7 Olsztyn - Olsztynek - Nidzica , Most na Wiśle w Kiezmarku ( S7 ) i wiele innych , różnych ciekawych realizacji.

W związku z rozwojem działu Technologii produkcji Zbrojarnia ANNA poszukuje kandydata na stanowisko Technologa produkcji prefabrykacji zbrojenia.

Poszukujemy absolwentów Techników budowlanych , Inżynierów budownictwa lub studentów ostatnich lat kierunku budownictwo lub budowa maszyn , którzy w ramach trwającej jeszcze nauki chcą podjąć równoległą pracę pozwalająca poznać podstawy profesjonalnej prefabrykacji zbrojenia stalowego .