Oferta pracy

Technolog produkcji

"ANNA" sp. z o.o.O firmie

3 7004 200 brutto / mies.
  • Stalowa 5
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"ANNA" sp. z o.o.

Stalowa 5

Olsztyn

Zbrojarnia ANNA sp. z o.o. jest długoletnim i uznanym producentem i dostawcą kompleksowych projektów prefabrykowanego zbrojenia stalowego na potrzeby budownictwa kubaturowego , przemysłowego i infrastruktury komunikacyjnej dla czołowych krajowych koncernów budowlanych jak również odbiorców indywidualnych. Nasze dotychczasowe największe realizacje to konstrukcje gmachów Galerii Warmińskiej i budynek CK-H Centaurus , obiekty mostowe Obwodnicy Olsztyna , obiekty mostowe DK S51 i S7 Olsztyn - Olsztynek - Nidzica , Most na Wiśle w Kiezmarku ( S7 ) i wiele innych różnych ciekawych realizacji .

W związku z rozwojem działu Technologii produkcji Zbrojarnia ANNA poszukuje kandydata na stanowisko Technologa produkcji . Poszukujemy absolwentów Technikum budowlanego lub studentów ostatnich lat kierunku budownictwo lub budowa maszyn , którzy w ramach trwającej jeszcze nauki chcą podjąć równoległą pracę pozwalająca poznać podstawy profesjonalnej prefabrykacji zbrojenia stalowego .

Zakres obowiązków :

  • Analiza dokumentacji wykonawczej i przygotowanie produkcji w programie zarządzania zbrojarnią
  • Opracowanie dokumentów jakościowych produkcji
  • Nadzór oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów

Nasze wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ,
  • Umiejętność analizy dokumentacji budowlanej wykonawczej w programach Autocad
  • Znajomość pracy w środowisku MS Windows, pakiecie MS Office ,
  • Umiejętność analizy dokumentacji budowlanej ,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zdolność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia , umowę o pracę na pełny etat

i atrakcyjne wynagrodzenia po okresie szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy