Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o.

  • Ostrów 4, Ostrów (pow. otwocki)
    Ostrów (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

4

Ostrów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za powierzone działania z obszaru technologii procesu ekstruzji folii polietylenowej, druku fleksograficznego, laminacji klejowej, konfekcji

  • Optymalizacja procesów oraz poszukiwanie rozwiązań technicznych dotyczących usprawnień procesu produkcji w porozumieniu z Głównym Technologiem

  • Zmiana i nadzór parametrów technologicznych przy procesach ekstruzji folii polietylenowej metodą rozdmuchu w porozumieniu z Głównym Technologiem

  • Samodzielne prowadzenie projektów technologicznych powierzonych przez Głównego Technologa

  • Uczestniczenie i nadzór w procesie prób technologicznych oraz badań laboratoryjnych oceny jakości i parametrów produktów

  • Nadzorowanie prowadzonych badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi oraz normami

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną/procesową

  • Tworzenie receptur w porozumieniu z Głównym Technologiem

  • Wyjazdy do Klientów w celu wykonania prób technologicznych, wdrożeń, szkoleń oraz procesów reklamacyjnych

  • Szkolenie operatorów ekstruzji z zakresu technologicznego szczególnie wymagających produkcji foliowych

  • Udział i odpowiedzialność ze strony technologicznej za proces reklamacyjny

  • Analiza i usprawnienie metodyk badań jakościowych

  • Opiniowanie i analizowanie reklamacji Klienta oraz raportów wyrobów niezgodnych

  • Współudział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych dla certyfikacji obowiązujących w firmie

  • Zgłaszanie niezgodności w przypadku stwierdzenia wad lub uszkodzeń materiałów i surowców do produkcji, półfabrykatów i wyrobów gotowych

  • Współpraca z pozostałymi działami (dział utrzymania ruchu, kontrola jakości, biuro obsługi klienta, dział handlowy, produkcja)

  • Monitorowanie bieżących norm produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w branży opakowań, preferowane w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (polietylen)

  • Wykształcenie z obszaru inżynierii produkcji, inżynierii chemicznej, inżynierii materiałowej, technologii chemicznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność do delegacji służbowych m.in. w obszarze Polski

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość certyfikacji BRC i dokumentacji związanej z nią - mile widziane

  • Znajomość systemów klasy ERP - mile widziane

To oferujemy

  • W zależności od posiadanych wiedzy i kompetencji - zatrudnienie na stanowisko Technologa lub Młodszego Technologa

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, nastawionej na rozwój i dobrą atmosferę

  • Pracę w doświadczonym zespole, o wysokim zaangażowaniu i orientacji na wyznaczone cele

  • Możliwość pogłębiania wiedzy oraz rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego

  • Opiekę medyczną, finansowaną przez Pracodawcę - możliwość dołączenia członków rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Pracowników i jego członków rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Firma "Ela Wyrób folii i opakowań" została założona w 1980 r. Ponad 40 lat działalności w dziedzinie produkcji folii polietylenowych, nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie pozycji największego dostawcy folii tego typu w Polsce.