Oferta pracy

Technolog Produkcji

AQUAEL Sp. z o.o. O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.aquael.pl

 Firma AQUAEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Indeksowanie wyrobów i półfabrykatów w systemie ERP (SAP)
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie właściwego przygotowania indeksów do produkcji
  • Opracowywanie norm materiałowych, projektowanie procesów technologicznych
  • Wdrażanie do produkcji nowych technologii
  • Aktywne ulepszanie procesów produkcyjnych - KAIZEN, ROBOTYZACJA

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne mechaniczne, elektryczne lub przetwórstwo tworzyw sztucznych wyższe lub średnie
  • Znajomość Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • MILE WIDZIANE - doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji lub planowania procesów w branży elektromechanicznej, znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobycie doświadczenia w różnych technologiach produkcyjnych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy