Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji Prefabrykatów Betonowych

INCANA S.A.

  • Witosa 10
    Ścinawa, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

INCANA S.A.

Witosa 10

Ścinawa

INCANA S.A. to wiodący europejski producent systemów dekoracji ściennych z betonu i gipsu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy w siedzibie firmy w Zakładzie Produkcyjnym 59-330 Ścinawa, ul. Witosa 10, na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola surowców i parametrów prowadzonego procesu produkcji,
  • koordynacja i nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych,
  • opracowanie receptur mieszanek i nadzór nad ich wykonaniem,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • rozwój i wdrażanie nowych produktów,
  • prowadzenie dokumentacji Działu Technologicznego,
  • szkolenie pracowników w zakresie technologii.

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego zdobytego na uczelni AGH,
  • praktycznej wiedzy w zakresie materiałoznawstwa (beton i pochodne),
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • komunikatywności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętność współpracy zespołowej.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zawodowej realizacji w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość awansu w perspektywie czasu.

Ogłoszenie archiwalne