Oferta pracy

Technolog produkcji - procesy specjalne

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

108

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną dla procesów specjalnych,

  • Optymalizacja procesów produkcji przy uwzględnieniu wymagań produkcji, standardów jakości oraz kosztów,

  • Nadzór nad dokumentacją przy wprowadzania nowych produktów oraz przy zmianie istniejących procesów,

  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi przy produkcji, podejmowanie działań w przypadku wystąpienia usterek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana: inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn),

  • Min. 3 lata doświadczenia jako technolog procesów specjalnych (obróbka cieplna, obróbka cieplno-chemiczna,  lutowanie, obróbka strumieniowa),

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami technicznymi i koordynacji pracy zespołów międzywydziałowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Zdolność czytania rysunku technicznego,

  • Atutem będzie znajomość metod zarządzania jakością oraz doświadczenie w pracy z nimi,

  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, SAP,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej

  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu

  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy

  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny

  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy

  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport

  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy

  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do obiadów

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia 10 tys. pracowników w 15 lokalizacjach.

Jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizo-wany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silni-ków lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Przewiń do profilu firmy