Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji - produkcja edukacyjnych zabawek drewnianych

Woobiboo Piotr Podbielski

umowa o pracę
3 5006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznańska 105, Łomża
    Łomża, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Poznańska 105

Łomża

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizowanie, zmienianie i tworzenie procesów produkcyjnych

  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych produktów m.in. wybór rozwiązań technologicznych, wybór materiałów, współpraca z podwykonawcami lub dostawcami zewnętrznymi, opracowywanie procesu produkcyjnego, współpraca z działem produkcji, projektantami

  • Rozwój zaplecza produkcyjnego o nowe maszyny i urządzenia

  • Wdrożenie ERP

  • Ujednolicanie plików produkcyjnych / dokumentacji

  • Wprowadzanie zmian wskutek reklamacji

  • Współpraca z kierownikiem produkcji, produkcją, działem wprowadzania nowych produktów, magazynem

  • Informatyzacja produkcji

Nasze wymagania

  • Jakie umiejętności i cechy powinien posiadać kandydat?

  • Tworzenie procesów produkcyjnych

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Wdrażanie procesów produkcyjnych do systemu ERP

  • Czytanie i opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość materiałów i procesów obecnych w branży drewnianej i meblowej

  • Dokładność i sumienność

  • Konsekwencja w realizacji ustaleń

  • Pomysłowość

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Procesowy styl organizacji pracy

To oferujemy

  • Spore możliwości rozwoju - jeśli jesteś osobą żądną wiedzy, , zapewnimy Ci szkolenia i książki! Jesteśmy również otwarci na Twoje sugestie, które wesprą rozwój naszego Zespołu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - warunki płac ustalamy wspólnie, dzięki czemu masz realny wpływ na wysokość swoich zarobków.

  • Pracę w zgranym Zespole - Nasi Ludzie to ekipa do tańca i do różańca, przekonasz się!

  • Współtworzenie wschodzących marek

O nas

O Woobiboo

Misją Woobiboo jest edukowanie i wspieranie rozwoju Najmłodszych Odkrywców Świata! Tworzymy produkty, które interesują dzieci o wiele bardziej i na dłużej niż inne zabawki.

Zajmujemy się produkcją głównie zabawek edukacyjnych, nasze produkty są obecne na całym świecie.