Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji - Programista CNC

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 85

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesów technologicznych i opracowanie dokumentacji i instrukcji technologicznych z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji

  • Programowanie obrabiarek CNC z grupy Homag (program Woodwop)

  • Optymalizacja rozkroju płyt meblowych i tkanin tapicerskich

  • Projektowanie przyrządów warsztatowych i urządzeń specjalnych niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego

  • Opracowanie instrukcji montażu i pakowania

  • Technologiczne przygotowanie produkcji bieżących zleceń i projektów

  • Ścisła współpraca z działami: Produkcji, Zakupów i Sprzedaży oraz Kooperantami

  • Nadzór nad procesem produkcji prototypów oraz wdrożeniem produktu

  • Udział w pracach rozwojowych nowych produktów i wdrażaniu nowych technologii wytwarzania

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie minimum 2-letnie w pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu technologii produkcji mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz podzespołów metalowych

  • Posiadasz wiedze i umiejętności z zakresu programowania obrabiarek CNC

  • Biegle znasz i umiesz korzystać z oprogramowania CAD, w szczególności Auto Cad, Solid Works

  • Potrafisz bardzo dobrze posługiwać się arkuszem MS Excel

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne: technologia drewna – specjalność projektowanie mebli, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne

  • Jesteś osobą kreatywną otwartą na zmiany, ukierunkowaną na swój rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji

  • Jesteś komunikatywny(a) i lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę

  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Bogaty pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)

  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także innowacyjne nowoczesne technologie i rozwiązania, tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie.

Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl

Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się

zespół pracowników. Odpowiedzialność za wspólny wynik, szczerość, zaangażowanie, szacunek, zaufanie i dbałość o standardy to wartości jakimi się kierujemy.

Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami na stanowisku Technolog - Programista CNC i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy