Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

Studio Kolor

47

Rudna Mała (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrażanie technologii na nowe produkty oraz dobór odpowiednich materiałów

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej, instrukcji technologicznych, dobór odpowiednich narzędzi i parametrów pracy

  • Określanie normy materiałowej oraz czasowej i jej weryfikacja w praktyce

  • Regularne monitorowanie prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, wyrywkowa kontrola jakości wykonywanych produktów

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Wykonywanie prób produkcyjnych, walidacje procesów produkcyjnych

  • Wsparcie pracowników produkcji z zakresu opracowanych technologii na oferowane oraz nowe produkty

  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

  • Komunikacja z klientem w sprawach technicznych

  • Szkolenia działu handlowego z zakresu wdrażanych produktów

  • Udział w procesach wdrożeniowych systemu zarządzania produkcją

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w drukarni wielkoformatowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pełnoetatowe zatrudnienie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zajmujemy się komunikacją wizualną, a w szczególności cyfrowym drukiem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym. Posiadamy odpowiednie kompetencje, zasoby i doświadczenie, aby realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane zamówienia. Zapraszamy- dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy