Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Produkcji

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wipak Polska Sp. z o.o. czołowy producent opakowań poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Technologa Produkcji
    (technologia fleksograficzna)
    Location: Skarbimierz (pow. brzeski)

    Zadania:

    • organizacja oraz nadzór procesów technologicznych
    • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej druku i laminacji
    • ocena możliwości produkcyjnych nowych projektów opakowań
    • udział w tworzeniu i testowaniu prototypów opakowań
    • doskonalenie istniejącej technologii produkcji opakowań oraz wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań
    • kontrola jakości druku i laminacji
    • nadzór nad zgodnością wyrobu z wymaganiami Klienta
    • współpraca podczas procesu planowania produkcji
    • ścisła współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu realizacji przyjętej strategii rozwoju
    • optymalizowanie procesów technologicznych w celu poprawy efektywności produkcji i jakości

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie specjalistyczne
    • duża wiedza w zakresie technologii produkcji opakowań z tworzyw sztucznych z nadrukiem fleksograficznym i laminowanych
    • umiejętność poszukiwania i wdrażania nowych surowców i rozwiązań w zakresie technologii produkcji opakowań
    • prawo jazdy kategorii B
    • asertywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samodzielne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • pakiet szkoleń specjalistycznych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.