Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

ZAKŁAD PRODUKCJI WIELOBRANŻOWEJ "PROWAL"

  • Fabryczna 1, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Fabryczna 1

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu i kontrola jakości na każdym etapie produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku technologa produkcji konstrukcji stalowych,

  • obsługa programu AutoCad,

  • wykształcenie wyższe techniczne, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,

  • komunikatywność, sumienność,

  • pracowitość,

  • dyspozycyjność,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym.

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych, niepowtarzalnych projektach, wysyłanych na cały świat

    O nas

    Firma PROWAL jest producentem konstrukcji stalowych. Działamy na rynkach całego świata od 1985 roku. Zapraszamy na stronę www.prowal.pl