Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji

KSH STEEL sp. z o.o.

  • Śrem

    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową oraz techniczną (karty technologiczne),

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,

  • Nadzór nad częściami zamiennymi oraz przeglądami maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobycie nowych kwalifikacji,

  • Znajomość AutoCad lub CAM,

  • Sumienność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie oraz praca pod presją czasu,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży metalowej,

To oferujemy

  • Praca w firmie produkcyjnej – branża metalowa

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji,

  • Pełne wdrożenie i wsparcie kadry kierowniczej,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

O nas

KSH Steel to firma rodzinna funkcjonująca i rozwijająca się od ponad 40 lat na rynku krajowym i zagranicznym. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji stalowych. Świadczymy usługi w zakresie wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych takich obiektów jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, ciągi technologiczne, obiekty użyteczności publicznej (dworce kolejowe, porty lotnicze, centra handlowo-usługowo rozrywkowe), infrastrukturalnej (wiadukty kolejowe i drogowe, kładki dla pieszych), budynki biurowe oraz wielu innych konstrukcji specjalistycznych.

Jesteśmy również zainteresowani nawiązaniem współpracy ze studentami kierunków technicznych.