Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wszelkich rysunków / planów / szkiców,

  • aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • bieżąca współpraca z Działami Produkcyjnymi i Działem Konstrukcyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość programu Key Creator, AutoCAD lub pokrewnych CAD,

  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Word i Excel,

  • umiejętności organizacyjne, kreatywność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Superior Industries jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży. Od kilkudziesięciu lat jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem wielu wiodących producentów samochodów Superior utrzymuje również wiodące europejskie marki na rynku wtórnym, w tym ATS, RIAL, ALUTEC i ANZIO.

Zajmujemy obecnie pozycję nr 1 wśród producentów felg z aluminium w Ameryce Północnej

i numer 3 wśród dostawców OEM w Europie. Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy, w nowe technologie. Nasi pracownicy rozwijają się z nami, uczestnicząc w nowych projektach, zdobywając nową wiedzę i umiejętności

Przewiń do profilu firmy