Logo Pracuj.pl

Technolog Produkcji

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)
    Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych produktów i technologii oraz poszukiwanie możliwości udoskonalenia obecnego procesu
  • Nadzór nad przebiegiem prób produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za ewidencję i prawidłowość receptur w systemie ERP oraz ich zgodność z innymi systemami recepturowymi
  • Kontrola i nadzór nad prawidłowym procesem zużycia surowców i kosztów prób technologicznych na liniach produkcyjnych
  • Prowadzenie ewidencji zmian technologicznych
  • Opracowanie reżimu technologicznego dla nowych produktów prowadzącego do najlepszego wykorzystania surowców, opakowań i wydajności pracy
  • Współpraca z działem Marketingu, Zakupów, Jakości, Operacji i Finansów w prowadzeniu nowych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia produkcji, technologia żywności lub pokrewne)
  • Minimum 7-letni staż pracy w działach firm produkujących pieczywo, produkty piekarnicze, dodatki piekarnicze lub podobne
  • Praktyczna znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją wyrobów piekarniczych, specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwartość na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania, kreatywność oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wytrwałość w dążeniu do celu

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcyjnego, value engineering oraz filozofii i narzędzi LEAN

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

WYRÓŻNIA NAS

  • Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy
  • Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Lantmannen. Należymy do czołówki międzynarodowych producentów pieczywa świeżego i mrożonego z przeznaczeniem do gastronomii i sprzedaży detalicznej. Na rynku polskim działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach produkcyjnych gdzie wypiekane są produkty takich marek jak Schulstad i Schulstad Bakery Solutions.

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy.

Technolog Produkcji, Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)