Technolog Produkcji – Stolarka Drewniana

BERTRAND Sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Strzebielino (pow. wejherowski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma BERTRAND to renomowany producent okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych. Na rynku istnieje od 1969 roku i cały czas spełnia marzenia wielu Klientów w całej Europie, USA, Australii.  Do produkcji firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów wg życzeń Klientów tj. różne gatunki drewna, systemy profilowe PVC i aluminiowe, a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC - aluminiowe. Jakość produktów BERTRAND potwierdzona jest licznymi certyfikatami uzyskanymi w instytucjach naukowo-badawczych w Polsce i Europie oraz nagrodami od organizacji branżowych. Więcej informacji znajdą Państwo na www.bertrand.pl

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami
  • bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych
  • tworzenie specyfikacji materiałowych
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • praca przy użyciu programów konstrukcyjnych

Wymagania:

  • znajomość drewna jako materiału obrabianego oraz znajomość procesu produkcji
  • doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność rysowania w programie Autocad

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia gwarantujące wzrost kompetencji i rozwój zawodowy
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

Jeśli czujesz, że masz w sobie potencjał, który chcesz rozwijać wraz z nami, jesteś innowacyjny/a, ceniący/a pracę zespołową oraz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy