Technolog produkcji stolarki PCV

  • Mników (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 13.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mników (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej i techniczno-handlowej,
  • weryfikowanie prawidłowości dokumentacji produkcyjnej,
  • udzielanie konsultacji technicznych z zakresu oferty firmy.

Wymagania:

  • obsługa pakietu AutoCAD, MS Office,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju.

Aplikacje w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.