Oferta pracy

Technolog Produkcji

GLOBAL PHARMA CM Sp. z o.o.O firmie

  • Suchedniów

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Firma GLOBAL PHARMA CM SP. Z O.O. jest producentem kontraktowym działającym w branży farmaceutycznej. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie opracowania i kontraktowej produkcji suplementów diety i wyrobów medycznych.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w miejscowości Suchedniów w województwie świętokrzyskim. Na powierzchni blisko 2 000 metrów kwadratowych prowadzimy produkcję wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Posiadamy wdrożony system HACCP , ISO13485 oraz wdrożony i certyfikowany system ISO22000.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie składu i technologii wytwarzania nowych produktów,
  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej,
  • wdrażanie do produkcji nowych produktów i nowych technologii,
  • przygotowywanie kalkulacji dla nowych produktów,
  • nadzór nad procesem technologicznym od koncepcji i prób aż po wprowadzenie produktu na rynek,
  • przestrzeganie obowiązującego Systemu Jakości i udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • doświadczenia na stanowisku Technologa w firmie o profilu spożywczym lub farmaceutycznym – min. 2 lat na stanowisku Technologa Produkcji,
  • znajomość zasad i wytycznych ISO9001, ISO 22000, ISO 13485,
  • doświadczenia przy opracowywaniu receptur dla form suchych (tabletki, kapsułki),
  • samodzielności i kreatywności w działaniu,
  • mile widziane wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub technologii żywienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy
  • udział w rozwoju prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa oraz możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GLOBAL PHARMA CM SP.Z O.O z siedzibą w SUCHEDNIOWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest GLOBAL PHARMA CM SP.Z O.O z siedzibą w SUCHEDNIOWIE przy ul BEREZÓW 49 A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy