Oferta pracy

Technolog produkcji suplementów

REAL PHARM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową, działającą w branży suplementów diety, której genezasięga 2005 roku. Działamy zarówno na rynku krajowym, jak i eksportujemy nasze wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i młody zespół, może to miejsce właśnie dla Ciebie?

OPIS STANOWISKA:

  • Opracowywanie receptur nowych produktów.
  • Przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych produktów i nowych linii technologicznych.
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomiarowych.
  • Praca na produkcji takie jak: pakowanie, znakowanie, wysyłka do klienta, archiwizowanie.
  • Kontrola i zarządzanie sekcją naważania surowców.
  • Kompletowanie komponentów niezbędnych do produkcji poszczególnych asortymentów.
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej, technologicznej, oraz innych dokumentów około produkcyjnych.
  • Właściwe, bezpieczne i skuteczne organizowanie prac na produkcji, zabezpieczenie odpowiedniej ilości surowców niezbędnych do produkcji.
  • Poszukiwanie dostawców nowych surowców, weryfikacja ofert.

WYMAGANIA

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych farmaceutycznych, chemicznych, biologicznych, technologia żywienia lub podobne.
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy produkcji farmaceutycznej
  • Znajomość zasad GMP/HACCP oraz technologii i urządzeń stosowanych w przemyśle farmaceutycznym przy produkcji form stałych i/ lub aktywnych substancji farmaceutycznych
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Biegła obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Praca w miłej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy