Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CARLEX DESIGN Roksana Skotnicka

Technolog Produkcji – Szwalnia

CARLEX DESIGN Roksana SkotnickaO firmie

Świerkowicka 41

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wdrożeniem wyrobów do produkcji

  • Nadzór nad rozwojem nowych projektów

  • Planowanie i organizacja pracy krojowni

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Przygotowywanie szablonów produkcyjnych i digitalizacja

  • Poszukiwanie nowych technologii

  • Dobór materiałów do produkcji

  • Przygotowywanie wycen kosztowych na etapie prototypowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w szwalni

  • Znajomość pracy krojowni

  • Znajomość obsługi maszyn szwalniczych i komputera

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy swojej i podległych pracowników

  • Uczciwość, pracowitość i rzetelność

To oferujemy

  • Umowę o prace

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca na jedną zmianę 6 – 14 lub 8 – 16

  • Stabilność zatrudnienia

Carlex Design – Nieszablonowy design motoryzacyjny oraz produkcja stylizacji wnętrz i detali samochodowych, to nasza pasja i specjalizacja, którą skutecznie rozwijamy na arenie międzynarodowej. Fundamentem rozwoju naszej firmy jest zgrany zespół pracowników, któremu oferujemy możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Potrafisz się sprawnie poruszać w świecie szwalni i krojowni. Lubisz drogie materiały i atrakcyjne projekty a luksusowe samochody i ich modyfikowanie sprawia Ci radość? Łatwo nawiązujesz relacje z innymi pracownikami, a Twoja kultura osobista jest na najwyższym poziomie? To jest ten moment, który warto poświęcić na przygotowanie odpowiedniej aplikacji i przesłanie jej do nas.

co to?