Technolog produkcji

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

  • Topola Królewska (pow. łęczycki)

    Topola Królewska (pow. łęczycki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej

  • Opracowywanie kalkulacji technicznego kosztu wytworzenia

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Wsparcie techniczne obszarów produkcyjnych

  • Działania modernizujące proces produkcyjny

  • Obsługa danych w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik

  • Umiejętność pracy z inżynierskimi programami do projektowania (AutoCAD/SolidEdge)

  • Obsługa pakietu Office w stopniu podstawowym

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Nowatorskie podejście do zasad produkcji i wytwarzania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne kontakty z partnerami zagranicznymi

Mile widziane

  • Znajomość technologii z zakresu obróbki skrawaniem, w tym obróbki na maszynach sterowanych numerycznie

  • Znajomość technologii z zakresu wytłaczania i wykrawania na prasach

  • Znajomość z zakresu technologii wtrysku i automatyzacji procesów wtrysku

  • Znajomość programów klasy ERP (Axapta)

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilną pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Przedsiębiorstwo inżyniersko-produkcyjne, lider środkowoeuropejski w branży akcesoriów do budowy rozdzielni i instalacji elektrycznych, eksportujący do ponad 50 krajów świata, poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy