Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Produkcji

  • Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 31.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jeśli chcesz tworzyć zaawansowane rozwiązania z zakresu inżynierii, być częścią zrównoważonego rozwoju w obszarze infrastruktury, przemysłu spożywczego oraz klimatu i energii, Danfoss jest firmą, w której będziesz mieć rzeczywisty wpływ na to, w którym kierunku będzie podążał świat.

Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą gotowym do przedstawienia swoich pomysłów, firma Danfoss da Ci wolną rękę. Jeśli jesteś absolwentem lub studentem, który chce rozpocząć swoją karierę, damy Ci szereg możliwości rozwoju. Zatem zacznij pracować na rzecz inżynierii jutra — Engineering Tomorrow już dziś, w firmie Danfoss!

Delivering quality and excellence

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad optymalizacją i standaryzacją procesów produkcyjnych – w znacznym stopniu spawalniczych
  • Opracowywanie usprawnień w procesach produkcyjno-spawalniczych i aktywny udział w ich wdrażaniu
  • Identyfikacja i minimalizacja strat zgodnie z filozofią Lean Manufacturing
  • Analiza reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Współpraca z dostawcami maszyn, urządzeń, części oraz nowych technologii
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie jako technolog produkcji (najlepiej w branży spawalniczej)
  • Znajomość z procesów: spawania, gięcia, lutowania, montażu komponentów hydraulicznych, obróbki ślusarskiej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność przeprowadzania oceny jakości spoin: Certyfikat VT, penetracyjne badanie szczelności spoin PT
  • Mile widziana znajomość dyrektywy ciśnieniowej PED 2014/68/EU
  • Mile widziana znajomość norm spawalniczych (ISO 3834; ISO 14731; ISO 5817; ISO 15614; ISO 17637)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość podstaw obsługi programów do tworzenia rysunków technicznych – CAD
  • Komunikatywne porozumiewanie się w języku angielskim
  • Doświadczenie z zakresu utrzymania ruchu oraz nadzoru nad sprzętem spawalniczym
  • Doświadczenie w strukturalnym podejściu w zakresie analizy źródeł problemów (metody: 8D, 5W, ishikawa/fishbone)
  • Mile widziana znajomość narzędzi Flow Chart, Control Plan, MSA, SPC, FMEA
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Komunikatywność
  • Innowacyjność
  • Rzetelność, staranność, sumienność

Co oferujemy:
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pracę w zgranym, młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość ukończenia kursu IWE i zdobycie dyplomu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System szkoleń wew. i zew
  • Możliwość uczestnictwa w nowatorskich projektach
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Pakiet socjalny Holistic
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się