Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

"DRUT-PLAST CABLES" sp. z o.o.

  • Pożarna 17, Wałcz
    Wałcz, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Pożarna 17

Wałcz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie technologii produkcyjnych

  • sporządzanie specyfikacji technicznych, dokumentów odbiorowych

  • opracowywanie kalkulacji cenowych oraz technologicznych

  • wsparcie techniczne pracowników działów handlowych w zakresie wycen i harmonogramów produkcji

  • nadzór nad procesami technologicznymi i realizacją przyjętych zamówień

  • udział w procesach certyfikacji wyrobów

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy kabli i przewodów lub chęci do nauki w tym obszarze

  • znajomość programu MS Office, w szczególności Excel

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • mile widziane wykształcenie techniczne (Inżynieria materiałowa, Technologia polimerów lub pokrewne, Elektrotechnika)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana ogólna wiedza z obowiązujących norm i przepisów

  • mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1 kV

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek),

  • bogaty pakiet socjalny ZFŚS,

  • program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusu finansowego za polecenie osób do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

O nas

DRUT-PLAST Cables Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów posiadający dwa zakłady produkcyjne mieszczące się w Wałczu i Mirosławcu.