Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

TIMBERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dobór oraz kontrola jakości materiałów, tworzenie dokumentacji wykonawczej, rozpisywanie mebli na elementy i materiały.

  • Dobór materiałów wykorzystywanych przy produkcji.

  • Badanie, a następnie wykorzystywanie w celach przemysłowych właściwości fizyko-chemicznych i mechanicznych materiałów produkcyjnych.

  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Projektowanie procesów technologicznych i produkcyjnych, projektowanie oraz nadzorowanie sprawnego przebiegu procesu technologicznego i produkcyjnego.

  • Opracowanie założenia do norm zużycia materiałów, energii i nakładów pracy.

  • Kontrolowanie jakości surowców, półfabrykatów, gotowych wyrobów i wszelkiego rodzaju materiałów pomocniczych, stosowanych w produkcji.

  • Czas pracy 8-16 – w biurze produkcji ew. pomiary na budowie.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie meblowej – praca z oprogramowaniem do projektowania parametrycznego oraz programowania maszyn cyfrowo sterowanych.

  • Specjalista w zakresie materiałów drzewnych i drewnopochodnych, lakierów i wszystkich materiałów do produkcji mebli.

  • Wyobraźnia przestrzenna, sumienność.

  • Znajomość oprogramowania do projektowania mebli oraz CAD.

  • Rysunek techniczny w programach AUTO CAD, Pro100, TopSolid i pokrewnych do produkcji mebli.

  • Wyższe wykształcenie w zakresie technologii drewna, meblarstwa, kierunki politechniczne o spec. konstrukcje lub udokumentowane doświadczenie w pracy technologa produkcji.

  • Umiejętności szybkiej i sprawnej obsługi arkuszy kalkulacyjnych Excel – warunek konieczny.

  • Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz planów architektonicznych.

  • Doświadczenia w produkcji oraz montażu mebli.

  • Umiejętności ustalania priorytetów zadań.

  • Wysokiej dbałości o szczegóły przygotowywanej dokumentacji.

  • Przyjaznej postawy i łatwości komunikacji.

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

To oferujemy

  • Godne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

  • Koleżeńską atmosferę.

  • Realizację ciekawych projektów meblowych.

  • Pracę w stabilnej firmie, przyjaznej pracownikom.

  • Szkolenia produktowe i narzędziowe, udział w targach branżowych.

O nas

Timber-line łączy w sobie dwie pasje - stolarstwa i designu. Realizujemy projekty na rynku komercyjnym (m.in. butiki, hotele, restauracje, biura) i konsumenckim korzystając z wysokiej jakości materiałów. Zadowolenie klienta z efektu końcowego oraz całego przebiegu współpracy jest dla nas najważniejszą wartością.

Jeżeli lubisz pracę inżyniera produkcji w przemyśle meblarskim, jesteś pomysłowy i proaktywny, pracowity i mega precyzyjny, bo meble to Twoja pasja a na dodatek dbasz o ciągłe samodoskonalenie to chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.