Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • kalkulacja kosztów produkcji,

  • opracowywanie i usprawnianie istniejących procesów technologicznych produktów,

  • współpraca z działem handlowym w zakresie wyliczeń cen produktów,

  • kalkulowanie cen produkowanych wyrobów,

  • tworzenie rysunków technicznych produktów,

  • przygotowywanie instrukcji stanowiskowych,

  • w dalszej perspektywie opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę na poszczególnych stanowiskach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość procesów przygotowania technologii produkcji,

  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz Auto Cad,

  • mile widziana znajomość Autodesk Inventor lub innego oprogramowania CAD 3D,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • dokładność i rzetelność.

To oferujemy

  • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych,

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.

Przewiń do profilu firmy