Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji

QSENSE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

2430 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dozowanie substancji chemicznych w procesie zgodnie z recepturą.

  • Prowadzenie procesu zgodnie z recepturami

  • Raportowanie ilości przetworzonego materiału

  • Mycie zbiorników i aparatury przemysłowej

  • Pobieranie próbek

Podział czasu pracy
45%

Analizy przyczynowo-skutkowe

45%

Analiza danych

10%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych do prowadzenia analiz przyczynowo-skutkowych.

  • Znajomość technik rozwiązywania problemów, koncentracja na szczegółach, umiejętność analizy i interpretowania danych.

  • Dobra umiejętność pracy z narzędziami pakietu MS Office, Minitab, SAP, SharePoint.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnim.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w Komornikach, powiat średzki.

  • Ciekawą pracę w młodym zespole.

  • Kartę Multisport.

  • Projekty pełne ciekawych wyzwań.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w systemie 4-brygadowym.

  • Elastyczny grafik.

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe.

  • Darmowy dojazd.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

QSENSE jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży (DAIMLER, GRUPA VOLKSWAGEN, VOLVO, BMW).

Miejsce pracy: Komorniki, powiat średzki

Przewiń do profilu firmy