Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji zapachów

4mass S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma 4Mass Spółka Akcyjna to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej notowana na GPW w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji lakierów hybrydowych i klasycznych oraz akcesoriów do manicure i pedicure. Firma 4mass Spółka Akcyjna jest producentem marek Palu i Claresa.

Firma 4mass S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowywania składu i formulacji produktów zapachowych w kategorii perfum oraz odświeżaczy powietrza
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów dla nowych produktów,
  • Sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej,
  • Współpraca z producentami materiałów wyjściowych oraz nadzór nad zamówieniami surowców,
  • Odpowiada za tworzenie specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami.
  • Nadzoruje produkcję w zakresie specyfikacji jakościowo – technicznych produkowanych asortymentów.
  • Kontrola poprawności zapisów na opakowaniach pod względem prawnym.
  • Przygotowuje zestawienia, oraz przeprowadza ocenę dostawców surowca, materiałów pomocniczych, oraz dodatków.
  • proponowanie nowych możliwości rozwiązań technicznych i organizacyjnych poprawiające warunki i ergonomię pracy podczas procesów technologicznych

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne.
  • Znajomość trendów zapachowych
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w firmie produkującej perfumy lub odświeżacze powietrza
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
  • Samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją kosmetyków i chemii gospodarczej
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Dostęp do szkoleń.
Dołącz do nas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne