Oferta pracy

Technolog Produkcyjny

GRUPA KANO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i optymalizacja technologii produkcji rur tworzywowych metodą wytłaczania

  • nadzór nad technologią produkcji rur tworzywowych metodą wytłaczania

  • wycena nowych wyrobów

  • sporządzanie kalkulacji wstępnych TKW na wyroby prototypowe

  • sporządzanie kart technologicznych i stanowiskowych - monitoring, optymalizacja i aktualizacja

  • nadzór nad produkcją-kontrola wyrywkowa

  • wyszukiwanie nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • wprowadzanie projektów rozwoju produkcji oraz optymalizacja i usprawnianie produkcji dotychczasowej

  • przedkładanie wniosków racjonalizatorskich

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Mechanika i Budowa Maszyn

  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa, doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych – dodatkowy atut

  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D (Solid Works)

  • doświadczenie w projektowaniu procesów produkcyjnych/technologicznych

  • znajomość j. angielskiego – mile widziana

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

W Grupie KAN pracuje ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy