Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcyjny

ENTERMATIC POLSKA sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Chemiczna 2
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Chemiczna 2

Zielona Góra

Entermatic Polska Sp. Z o.o. to przedsiębiorstwo produkuje stolarkę otworową. Siła innowacji charakteryzuje naszą drogę w branży okiennej I drzwiowej.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie technologii produkcji stolarki otworowej
  • Definiowanie w zakładowym systemie komputerowym produktów
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej, instrukcji technologicznych, dobór odpowiednich parametrów    pracy
  • Udział w procesach doskonalenia i optymalizacji istniejących produktów
  • Stała współpraca z innymi działami w firmie: produkcja , sprzedaż, planowanie, logistyka
  • Poszukiwanie udoskonaleń i innowacyjnych rozwiązań zarówno w cyklu produkcyjnym jak i na etapie projektowania
  • Komunikacja z klientem w sprawach technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomość procesów i zagadnień produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne