Oferta pracy

Technolog Produktów Kosmetycznych

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w realizacji projektów nowych produktów kosmetycznych.

  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie składu i technologii wytwarzania.

  • Planowanie i realizacja prób laboratoryjnych i produkcyjnych.

  • Opracowywanie technologii wytwarzania form płynnych i półstałych.

  • Opracowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami.

  • Prowadzanie transferów technologii i udział we wdrażaniu produktów na skalę produkcyjną.

  • Uczestniczenie w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu technologii produktów kosmetycznych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obszar R&D w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym),

  • Zaangażowanie w realizację celów, inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i staranność w codziennych obowiązkach.

  • Nastawienie na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę – to u nas standard,

  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe,

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • zadbamy o Twój odpoczynek – zrefundujemy część kosztów za wakacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego