Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Produktu

  • Wola Mrokowska (pow. piaseczyński), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych
    oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    TECHNOLOG PRODUKTU
    Lokalizacja: Warszawa (okolice), Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
    (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

    Główne zadania:

    • projektowanie i wdrażanie nowych produktów
    • tworzenie procedur i nadzór nad dokumentacją techniczną
    • współpraca z innymi działami w celu doskonalenia procesu produkcji
    • kalkulacja kosztów produkcji

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu wentylacji/ klimatyzacji
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych będzie dodatkowym atutem
    • znajomość procesów przygotowania technologii produkcji
    • biegła znajomość MS Office oraz Auto Cad
    • dokładność i rzetelność

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w wiodącej firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

    Zgłoszenia CV prosimy nadsyłać poprzez przycisk:

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).