Logo Pracuj.pl

Technolog – Programista CNC

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. J.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej związanej z wykonywaniem nowych for wtryskowych oraz naprawami i modyfikacjami form produkcyjnych,
  • wykonywanie programów obróbczych na maszyny CNC (frezarki 3 – osiowe, drutówki),
  • projektowanie elektrod,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w formach oraz przeprowadzanie modyfikacji narzędzi produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, (mechanika, mechatronika,…)
  • doświadczenie w pracy technologa związana z produkcja form wtryskowych min. 3 lata,
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych oraz wykrojników,
  • znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość systemów komputerowych CAD, CAM (preferowana SolidWorks, SolidCam),
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki płacowe adekwatne do doświadczenia i osiąganych celów,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania interesujących doświadczeń,
  • bardzo dobrą atmosferę oraz niezbędne narzędzia pracy.

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. J.

Firma HORPOL J.I.A.T. Horeczy sp. j. działająca na rynku od 1978 roku, zajmująca się produkcją oświetlenia samochodowego.

Technolog – Programista CNC, Bydgoszcz