Oferta pracy

Technolog – Programista CNC (stolarka aluminiowa/stalowa)

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Namysłowska 113

Dobrzeń Wielki (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji do zleceń produkcyjnych,

  • Wszelkie działania związane z oprogramowaniem CNC, tj. modernizacja, programowanie, wprowadzanie zmian, zabezpieczanie, archwizacja,

  • Wykonywanie kart instrukcji stanowiskowych,

  • Automatyzowanie i optymalizowanie procesów produkcyjnych,

  • Modernizacja technologii wytwarzania,

  • Współpraca z działem kontroli jakości (KJ) oraz produkcyjnym,

  • Programowanie, kontrolowanie, modyfikowanie oprogramowania SCADA,

  • Opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie, min. 1 rok, na podobnym stanowisku w branży stolarki aluminiowej i/lub stalowej,

  • Obsługa programów CAD, mile widziany AutoCAD, Solid Works, Solid Edge,

  • Podstawy w języku programowania Visual Basic lub C#,

  • Znajomość podstaw systemów ERP, mile widziany AX2012

  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office,

  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów,

  • Znajomość języka angielskiego, poziom min. B1,

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu wykrawarek, pras krawędziowych, wypalarek laserowych i innych maszyn CNC.

To oferujemy

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach,

  • Rozwój umiejętności zawodowych,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Telefon,

  • Laptop,

  • Umowa o pracę,

  • Premia kwartalna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 50 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

Przewiń do profilu firmy