Oferta pracy

Technolog - Programista CNC

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Numer ref.: TWG/EJ/1020

Zadania:

  • Opracowywanie oraz nadzór nad technologią, szczególnie w obszarze procesów obróbki skrawaniem oraz obróbki plastycznej na zimno
  • Programowanie maszyn CNC (tokarki, frezarki), ustawianie maszyn konwencjonalnych
  • Dobór parametrów obróbki oraz narzędzi skrawających
  • Inicjowanie usprawnień, optymalizacja procesu produkcyjnego oraz redukcja strat
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Wsparcie merytoryczne oraz szkolenie operatorów
  • Współpraca z dostawcami oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w dziale technologii
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC Fanuc, Sinumerik, Heidenhain
  • Znajomość i doświadczenie z oprogramowaniem typu CAM, mile widziana znajomość Inventor CAM
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn obróbczych CNC oraz obrabiarek konwencjonalnych
  • Umiejętność doboru narzędzi, strategii obróbkowych oraz parametrów dla zespołów wykonywanych ze stali nierdzewnych i węglowych
  • Znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w Koszwałach

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia plus system premiowy
  • Interesującą  pracę w firmie nastawionej na innowacje i nowoczesne technologie
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy