Oferta pracy

Technolog – programista CNC

BEMARC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

BEMARC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Jasin Poznańska 45

Jasin (pow. poznański)

BEMARC spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

BEMARC to firma produkcyjna działająca od niemal czterech dekad zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości sklepowych mebli ekspozycyjnych.
Możemy pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszyn do obróbki stali i drewna oraz ponad 10 000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie realizować wizje naszych klientów i kompleksowo wyposażać sklepy i salony pokazowe w niezbędne meble ekspozycyjne.
Więcej informacji na temat BEMARC można pozyskać na stronie internetowej www.bemarc.pl

Opis Stanowiska:

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Opracowywanie programów obróbki numerycznej CNC (wykrawarki laserowe, obróbka skrawaniem, stolarskie centra obróbcze),
  • Prowadzenie powierzonych projektów,
  • Tworzenie procesów produkcyjnych,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem technicznym i ekonomicznym,
  • Tworzenie zestawień materiałowych, zapotrzebowania i specyfikacji,
  • Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów,
  • Sporządzanie kalkulacji ofertowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności: mechanika i budowa maszyn, mechatronika
  • doświadczenie technologiczne w procesach obróbki skrawaniem i/lub obróbki laserowej na obrabiarkach CNC,
  • znajomość programów wspomagania projektowania CAD, CAM,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość podstawowych procesów obróbki stali: spawanie, cięcie, gięcie
  • współpraca w zakresie prowadzenia gospodarki magazynowej,
  • dbałość o dokumentację techniczną
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań.
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (sezonowo)
  • punktualność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa na okres próbny 3 miesiące, a forma dalszego zatrudnienie do uzgodnienia po okresie próbnym)
  • atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
  • perspektywę zdobywania nowych umiejętności i możliwości rozwoju w szybko rosnącej, świetnie zorganizowanej rodzinnej firmie,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość udziału w procesie wprowadzania nowoczesnych technologii oraz systemów zarządzania stosowanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy