Logo Pracuj.pl

Technolog – programista CNC

Unionstal Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert na elementy wypalane, obrabiane i gięte;
  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji techniczno - produkcyjnej do opracowywanych ofert i zamówień na elementy z blach;
  • Optymalizację procesu produkcyjnego;
  • Prowadzenie doradztwa technicznego w w/w zakresie;
  • Bieżącą obsługę Klientów firmy we współpracy z handlowcami;
  • Kontakt z centrum magazynowo – serwisowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny;
  • Praktyczna znajomość AutoCad – warunek konieczny;
  • Obsługa aplikacji biurowych – pakiet Office;
  • Umiejętność prowadzenia doradztwa technicznego w zakresie elementów wypalanych termicznie – mile widziane;
  • Znajomość gatunków stali;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Technolog – programista CNC, Katowice