Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Programista CNC

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska
    należy do grupy

    IFA Holding GmbH,

    jednego z czołowych dostawców podzespołów
    w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy
    z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji
    i reagować na potrzeby naszych klientów.

    Stawiamy na rozwój firmy oraz naszych pracowników. Jeszcze w tym roku uruchamiamy nowe projekty oraz nowe linie produkcyjne.

    Jako IFA Holding GmbH prowadzimy działalność

    w Europie – Niemcy (Haldensle-ben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

    www.ifa-group.com

    Miejsce pracy: Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Produkujemy półosie, napędzamy przyszłość motoryzacji.

    Dołącz do nas!

    • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe,
    • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
    • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy,
    • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak
      i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje,
    • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, dodatek relokacyjny (zgodnie z wewnętrznymi zasadami).

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • Projektowania procesów technologicznych (toczenie, frezowanie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji
    • Prawidłowego doboru narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywnego wykorzystania obrabiarek i materiałów
    • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (Sinumerik, Bosch, Rexroth)
    • Wdrażania zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
    • Ścisłej współpracy z działem produkcji
    • Tworzenia i zarządzania dokumentacją procesową (standardy, instrukcje stanowiskowe, procedury)
    • Prowadzenia szkoleń dla pracowników produkcji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego związanego z obróbką skrawaniem i budową maszyn
    • Doświadczenia zawodowego w obszarze obróbki metalu
    • Bardzo dobrej znajomości programu AutoCad
    • Znajomości rysunku technicznego
    • Znajomości doboru narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywnego wykorzystania obrabiarek oraz materiałów
    • Znajomości zagadnień związanych z jakością
    • Nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie
      z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
    • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
    • Dobrej znajomości MS Office
    • Znajomości programu UNIGRAFICS NX 7.5 w zakresie CAD/CAM (mile widzana)

    Kandydatów zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, podając w tytule wiadomości: Technolog Programista CNC.

    Każda aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego  i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać te zgodę.”

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest IFA Powertrain Polska
    z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, 47-143 Ujazd wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000617797. Wszystkie informacje dotyczące danych osobowych prosimy kierować na piśmie do IFA Powertrain Polska Sp. z o.o ul. Europejska 8 w Zimnej Wódce, 47-143 Ujazd lub poprzez adres email:[email protected]