Logo Pracuj.pl

Technolog – Programista CNC

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Kępno
    Kępno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, maszynowych i przemysłowych z Wielunia

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technologii i programów dla 3-osiowych wytaczarek, frezarek i tokarek CNC
  • Optymalizacja procesów poprzez dobór odpowiednich strategii, narzędzi oraz parametrów obróbki
  • Wyrywkowa kontrola przebiegu procesów
  • Współpraca z obszarem produkcji podczas realizowanych projektów
  • Analiza pracochłonności procesów obróbczych na etapie ofertowania

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe
  • Analogiczne doświadczenie zawodowe w obszarze obróbki skrawaniem metali
  • Umiejętność programowania obrabiarek w systemie Heidenhain i Sinumeric
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Sumienność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy w zakładzie w Wieluniu

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie z branży konstrukcji stalowych o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (6-miesięczny okres próbny)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dofinansowanie wczasów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego dzięki ciekawym projektom i szkoleniom
  • Kursy językowe

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Aktualne oferty pracodawcy
TPW/MP/0523

Technolog – Programista CNC, Kępno