Logo Pracuj.pl

Technolog - Programista CNC

P.W. "BUD-MASZ" MACIEJ STACHLEWSKIO firmie

5 500–8 100
brutto / mies.
  • Konstantynów Łódzki
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie programów na obrabiarki CNC: centra tokarsko - frezarskie , frezarki, tokarki, elektrodrążarki, wypalarka plazmowa-gazowa
  • programowanie maszyn cnc – 3, 4 i 5 osi ze sterowaniem Heidenhain, Siemens 810/840D i Fanuc
  • ustalanie technologii oraz norm zużycia surowców i materiałów
  • wdrażanie nowych technologii
  • tworzenie programów za pomocą oprogramowania EdgeCam
  • tworzenie i modyfikowanie technologii produkcji wyrobów dla obniżania kosztów produkcji, poprawy jakości, (optymalizacja procesu produkcji)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień z mechaniki
  • znajomość narzędzi pomiarowych
  • znajomość programów: Inventor, AutoCAD, EdgeCAM – oferujemy szkolenie
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w tworzeniu, modyfikacji i symulacji
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę na nowoczesnych obrabiarkach cnc
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

P.W. "BUD-MASZ" MACIEJ STACHLEWSKI

Firma z 30 letnim doświadczeniem w produkcji maszyn do obróbki metalu poszukuje

obecnie kandydata na stanowisko technolog – programista CNC. Do naszego zespołu

poszukujemy osób pracowitych i myślących samodzielnie, które docenimy szkoleniami i adekwatnym wynagrodzeniem.

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za tworzenie programów wykorzystywanych

na obrabiarkach CNC. W naszym zakładzie pracy większość maszyn jest sterowana

numerycznie. Jeżeli czujesz, że programowanie takich maszyn nie stanowi dla Ciebie

problemu i chcesz rozwijać się w tym kierunku - zapraszamy!

Technolog - Programista CNC, Konstantynów Łódzki