Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Programista CNC

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FPHU TASO Łukasz Chmura

    W związku z rozwojem, do naszego zakładu w Sosnowcu (Pogoń), zatrudnimy osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Opis Stanowiska:

    • Przygotowywanie dokumentacji i technologii produkcji
    • Tworzenie programów na maszyny sterowanie numerycznie - Tokarki CNC z napędzanymi narzędziami, Frezarka CNC (3 osie) z wykorzystaniem narzędzi CAM.
    • Koordynacja bieżącej produkcji, wprowadzanie usprawnień
    • Kontrola jakościowa wykonanych elementów
    • Przygotowanie ofert dla klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na tokarkach i frezarkach CNC min 3 lata
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość programów CAD / CAM
    • Samodzielność, dokładność i precyzyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze,
    • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia kandydata
    • Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb kandydata.
    • Benefity po okresie próbnym