Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Programista CNC

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    Opis stanowiska pracy:

    • opracowanie, wdrożenie oraz optymalizacja procesów technologicznych;
    • dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki skrawaniem;
    • opracowanie programów na maszyny sterowane numerycznie;
    • wsparcie techniczne dla operatorów maszyn;
    • opracowywanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami;
    • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne związane z obróbką skrawaniem i budową maszyn ;
    • znajomość procesów obróbki skrawaniem;
    • umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie CNC
    • znajomość systemów CAD/CAM (Solid Works, Solid Cam );
    • znajomość sterowania Heidenhain, ISO;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub
    WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa wola