Oferta pracy

Technolog/Programista CNC

MettecO firmie

Mettec

Piaskowa 3

Tczew

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i wdrożenie technologii w zakresie obróbki skrawaniem na automatach tokarskich CNC;
  • Tworzenie i weryfikacja programów obróbczych, dobór narzędzi skrawających;
  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej;
  • Tworzenie kart technologicznych, norm, instrukcji stanowiskowych;
  • Udział w pracach związanych z analizą przyczyn pogarszania się jakości wyrobu i poprawianiem jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z programowaniem obrabiarek skrawających CNC;
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza w zakresie obróbki skrawaniem;
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Kreatywność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów;
  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca na nowoczesnych maszynach CNC;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Motywacyjny system premiowy;
  • Szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków, rozwój osobisty w dziedzinie precyzyjnej obróbki CNC.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mettec to nowoczesna firma kontraktowa, która swoją ofertę opiera o produkcję precyzyjnych elementów metalowych. Szczególnie wysokie kompetencje firmy bazują na najnowocześniejszych automatach tokarskich CNC światowych liderów technologii obróbki skrawaniem. Jesteśmy obecni w: motoryzacji, elektrotechnice, AGD. Dbamy o najmniejszy szczegół korzystając z najświeższych trendów Przemysłu 4.0.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy