Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Programista CNC

Mettec Kamil LipiakO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem;

  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie;

  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych;

  • Znajomość Programów CAD/CAM;

  • Doświadczenia w oprogramowaniu CAM;

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;

  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;

  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów;

  • Pro aktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji);

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku technologa/inżyniera produkcji;

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza w zakresie obróbki skrawaniem;

  • Umiejętność pracy w środowisku CAD;

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Kreatywność i zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Praca na nowoczesnych maszynach CNC;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Motywacyjny system premiowy;

  • Szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków, rozwój osobisty w dziedzinie precyzyjnej obróbki CNC.

Mettec Kamil Lipiak

Mettec to nowoczesna firma kontraktowa, która swoją ofertę opiera o produkcję precyzyjnych elementów metalowych. Szczególnie wysokie kompetencje firmy bazują na najnowocześniejszych automatach tokarskich CNC światowych liderów technologii obróbki skrawaniem. Jesteśmy obecni w: motoryzacji, elektrotechnice, AGD. Dbamy o najmniejszy szczegół korzystając z najświeższych trendów Przemysłu 4.0.

Przewiń do profilu firmy