Oferta pracy

Technolog - programista CNC

PCO S.A.O firmie

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28

Warszawa

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Technolog/programista CNC

Opis stanowiska:

Technolog części mechanicznych odpowiada za całokształt prac związanych z technologicznym przygotowaniem produkcji części i zespołów, wdrożeniem przygotowanych opracowań oraz ich obsługą na wszystkich etapach produkcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym, specjalność technologia wytwarzania lub pokrewna,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • posiadanie wiedzy z zakresu procesów obróbki skrawaniem, doboru narzędzi skrawających oraz właściwości obrabianych materiałów,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD/CAM,
  • znajomość programowania maszyn CNC, sterowane Siemens oraz Heidenhain (frezarki CNC),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i prowadzenie bieżącej korespondencji,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego i koncepcyjnego,
  • komunikatywność, dyscyplina, zorganizowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Creo2, EdgeCAM 2017, NX12,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z obróbką stopów aluminium,
  • bardzo dobra znajomość obsługi i programowania centrów frezarskich CNC 5 osiowych,
  • znajomość pracy w systemach klasy ERP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • pracę jednozmianową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Benefit MultiSport,
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy