Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Programista

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Dla naszego klienta, firmy z branży konstrukcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: PC/KS/02/WI

Zadania:

  • Przygotowywanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie
  • Dobór odpowiednich narzędzi skrawających
  • Monitorowanie i kontrola procesów obróbki skrawaniem
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym
  • Aktualizacja dokumentacji
  • Współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem metali
  • Umiejętność programowania maszyn NC na sterowaniu Heidenhain lub Sinumeric
  • Umiejętność doboru narzędzi, strategii obróbkowych oraz parametrów
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w Wieluniu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące premie uznaniowe i dofinansowanie wczasów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne