Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog/Programista lasera CNC

NEW CUT BOGDAN KONDRACKI

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Metryczna 2A

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej (AutoCad, Solid Works)

  • Wykonywanie programów na maszyny CNC (TruTops, BySoft, PcCam)

  • Tworzenie i monitorowanie procesów produkcyjnych w systemie ERP (Bemet – Plan-de-CAMpagne)

  • Nadzór nad wdrożoną technologią

  • Współpraca z działem handlowym na poziomie realizacji zleceń produkcyjnych

  • Współpraca z działem Produkcji i działem Kontroli Jakości

  • Wsparcie techniczne klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane wykształcenie techniczne, tytuł inżyniera kierunków inżynieria produkcji/mechanika/budowa maszyn/mechatronika lub inne pokrewne)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość metodologii CAD

  • Umiejętność odpowiedzialnego wykonywania powierzonych zadań, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy związanej z technologią obróbki metalu, laserowym cięciem blach i profili

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM: AutoCad, Solid Works, TruTops, BySoft, PcCam

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Wdrożenie w środowisko CAM zaimplementowane w firmie

  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wdrożony system pozapłacowych czynników motywacyjnych

  • Możliwość pracy z najnowszymi maszynami TRUMPF

O nas

Od 2009 roku kompleksowo świadczymy usługi laserowego cięcia blach, rur i profili oraz gięcia na prasie krawędziowej przy wykorzystaniu parku maszynowego wyposażonego w urządzenia firm takich jak Trumf, Amada, AVIA, BLM i Kimla.

Prócz wyżej wymienionych usług w naszej ofercie znajdują się także: usługi ślusarskie tj. nitowanie, gwintowanie, wiercenie, fazowanie oraz osadzanie elementów złącznych, usługi spawania ręcznego, półautomatycznego i automatycznego robotem przemysłowym, usługi zgrzewania punktowego blach, kondensatorowego i łukowego przypawania kołków oraz usługi nakładania powłok lakierniczych i antykorozyjnych, a także usługi obróbki skrawaniem.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku poszerzyliśmy swą działalność o wykonywanie konstrukcji metalowych i ich części, produkcję metalowych elementów stolarki budowlanej, elementów elektronicznych, a także produkcję maszyn oraz wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego.

Działając przez przedstawicieli handlowych i jako dostawca dla innych firm realizujemy zamówienia zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym wkomponowując się w europejski łańcuch dostaw dla wielu branż.

W 2022 roku uruchamiamy dwa nowe lasery firmy Trumpf co pozwoli na rozszerzenie wachlarza oferowanych przez nas usług.

Firma New Cut specjalizująca się w numerycznej obróbce blach tj. ciecie laserem, gięcie na prasie krawędziowej, obróbce skrawaniem, spawanie, szlifowanie oraz montaż i produkcje urządzeń. Wraz z dynamicznym wzrostem zamówień i zakupem nowych maszyn zatrudni na stanowisko: Technolog/Programista lasera CNC.

Przewiń do profilu firmy