Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Programista maszyn CNC

  • Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 29.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych.
    Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

    Zakres obowiązków

    • tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej
    • przygotowanie technologii cięcia laserowego
    • nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami,
    • optymalizacje procesów produkcyjnych i wykorzystywanych zasobów w firmie,
    • kalkulacje nowych wyrobów,
    • opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy ERP

    Wymagania

    • wykształcenie min. średnie techniczne mile widziane wyższe
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD
    • znajomość oprogramowania TruTops – mile widziana
    • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
    • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
    • możliwość korzystania ze szkoleń,
    • samodzielność na stanowisku pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji również w j.angielskim klikając w przycisk aplikowania.