Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Programista maszyn CNC

  • Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 29.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych.
Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

Zakres obowiązków

  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej
  • przygotowanie technologii cięcia laserowego
  • nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami,
  • optymalizacje procesów produkcyjnych i wykorzystywanych zasobów w firmie,
  • kalkulacje nowych wyrobów,
  • opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy ERP

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne mile widziane wyższe
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD
  • znajomość oprogramowania TruTops – mile widziana
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
  • możliwość korzystania ze szkoleń,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji również w j.angielskim klikając w przycisk aplikowania.