Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – Programista maszyn CNC

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd Sp. z o.o.O firmie

  • Sandomierska 34, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd Sp. z o.o.

Sandomierska 34

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn CNC,

  • Kalkulowanie czasów pracy, dobór narzędzi, systemów mocowań i oprzyrządowania,

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej,

  • Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • Współpraca z działem produkcji,

  • Odpowiedzialność za terminowość i właściwe wykonanie powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość oprogramowania CAD/CAM,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem,

  • Umiejętność programowania i obsługi wieloosiowych obrabiarek ze sterowaniem HEIDENHAIN,

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny),

  • Znajomość procesów i technologii: montażu, spawania będzie dodatkowym atutem,

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

  • Komunikatywność i otwartość,

  • Umiejętność współpracy,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Możliwość dalszego doskonalenia i rozwoju.

O nas

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych dla przemysłu, urządzeń hydraulicznych na platformy wiertnicze oraz części obrabianych mechanicznie.